DOBITNICI VELIKE BOŽIĆNE NAGRADNE IGRE

U skladu s člankom 8. Pravila nagradne igre “VELIKA BOŽIĆNA NAGRADNA IGRA” metodom slučajnog odabira između svih pristiglih nagradnih kupona u pojedinom tjednom nagradnom kolu  izvučeno je po 10 dobitnika nagrade 1 „Slavonska bombonijera sa domaćom slavonskom kobasicom“ i  1 paket Coca-Cole u pakiranju od 6x 2 L PET, te je u 5. tjednom kolu izvučen i dobitnik glavne nagrade:

 

Dobitnici 5. tjednog kola (kuponi zaprimljeni od 19.12.2016. do 24. 12.2016. godine):

1 dobitnik glavne nagrade Apple Iphone 7 32 GB i 1 paket Coca-Cole u pakiranju od 6x 2 L PET:
ŽELJKO SAJKO, S.S.KRANJČEVIĆA 81, BRANJIN VRH

10 dobitnika nagrade 1 „Slavonska bombonijera sa domaćom slavonskom kobasicom“ i  1 paket Coca-Cole u pakiranju od 6x 2 L PET:

  1. SLAVICA BENKO, STAROGRADSKA 16, ĐURĐEVAC
  2. KATA TOMOKOVIĆ, VIJENAC J. J. STROSSMAYERA 63/2, BELIŠĆE
  3. JOSIP BETLEHEM, RAVNA 29, ČAČINCI
  4. ANA JUKIĆ, BANA J. JELAČIĆA 62, ORAHOVICA
  5. SANJA HRŽENJAK, RAVNA 39, ČAČINCI
  6. DAVOR ANDRIŠIĆ, S. VRAZA 5, BELIŠĆE
  7. VIKTORIJA LONČAR, BOLNIČKA CESTA 34C, ZAGREB
  8. BRANKA MARTIĆ, BARANJSKA 92, OSIJEK
  9. MARKO PEROŠEVIĆ, A. STARČEVIĆA 11, VALPOVO
  10. IVANA PETKOVIĆ, MIRNA ULICA 28, TENJA

 

Dobitnici 4. tjednog kola (kuponi zaprimljeni od 12.12.2016. do 18.12.2016. godine):

  1. ANICA ĆOSIĆ, NERETVANSKA 27, OSIJEK
  2. RENATA ĐEBIĆ, VIJENAC J.J. STROSSMAYERA 52, BELIŠĆE
  3. SANJA KRKLEC, AUGUSTA ŠENOE 10, ZDENCI
  4. SNJEŽANA DRDIĆ SAVIĆ, S. RADIĆA 13, ZAGREB
  5. VEDRAN RONČEVIĆ, TOMISLAVOVA 11A, SLATINA
  6. NADA DUJAK, ILIRSKA 57, OSIJEK
  7. ŽELJKO PINTARIĆ, SR. NJEMAČKA 16, VUKOVAR
  8. DRAGICA MANDIĆ, Z. BALOKOVIĆA 1, DONJI MIHOLJAC
  9. VLATKA CRNOJEVAC, DOMOVINSKOG RATA 38/33, VUKOVAR
  10. ROBERT PEMPER, M.D.KATANIĆA 3, BELIŠĆE

 

Dobitnici 3. tjednog kola (kuponi zaprimljeni od 05.12.2016. do 11.12.2016. godine):

  1. BLAŽENKA RALIĆ, DUGA 81, BRIJEŠĆE, OSIJEK
  2. MARINELA KAMPIĆ, S. RADIĆA 75, PETRIJEVCI
  3. GORAN MILAKOVIĆ, KNEZA DOMAGOJA 7, ORAHOVICA
  4. KSENIJA KOVAČEVIĆ, P. DOBROVIĆA 26, BELI MANASTIR
  5. ANA BLAŽEVIĆ SIMIĆ, BERNARDA VUKASA 9, ZAGREB
  6. JELKA JUSTINČIĆ, PODBRDO 3, ČAVLE
  7. MILENKO SLIŠKOVIĆ, MESEKOV PUT 15, ZAGREB
  8. SANJA PETEK, STIPERNICA 19, STIPERNICA
  9. TOMISLAV SMUNČIĆ, LJ. POSAVSKOG 49, BELIŠĆE
  10. DRAGICA LUCIĆ, R. LOPAŠIĆA 6, SLAVONSKI BROD

 

Dobitnici 2. tjednog kola (kuponi zaprimljeni od 28.11.2016. do 04.12.2016. godine):

  1. BLANKA JOVIĆ, CRKVARI 19, ORAHOVICA
  2. ZORAN ĐEBRO, M. GUPCA 2, ORAHOVICA
  3. DANIJEL BOTINČAN, S. RADIĆA 84, ŠEMOVCI
  4. NENAD NOVAK, DUBRAVA 230, ZAGREB
  5. ĐURĐICA RAŠTEGOVAC, HARAMBAŠIĆECA 78, DONJI MIHOLJAC
  6. TOMISLAV CRNIĆ, B. MAGOVCA 55, ZAGREB
  7. DUBRAVKA ŠAJN, B. RADIĆA 35, PITOMAČA
  8. NEDELJKA MOMČILOVIĆ, LUKEŽI 45, DRAŽICE
  9. LJUBICA ŠINKO, ŠANDORA BRAUNA 33, ĐURĐEVAC
  10. BOŽICA BUTKOVIĆ, BABINAC 35, BABINAC

 

Dobitnici 1. tjednog kola  (kuponi zaprimljeni od 21.11.2016. do 27.11.2016. godine):

  1. ZDRAVKO ŠTROK, V. NAZORA 20, ŠLJIVOŠEVCI
  2. RUŽICA ORGONAS, M. DIVALTA 216, OSIJEK
  3. SANJA VRANEKOVIĆ, MLINSKA 20, SAMOBOR
  4. MARIJAN KATIĆ, GENERALSKI STOL 44a, GENERALSKI STOL
  5. DUBRAVKA DEREŽIĆ, DRAVSKA 311, PITOMAČA
  6. MARICA GABARIĆ, M. GUPCA 45, SUHA KATALENA
  7. TOMISLAV ŠOJAT, GRKINE 19, ĐURĐEVAC
  8. IVANA PUŠELJ, BIOGRADSKA 11, OSIJEK
  9. ZDENKA MALEK, FISKULTURNA 24, BISTRINCI
  10. VESNA ROSIĆ KAUZLARIĆ, ZAPREŠIĆKA 42, SAMOBOR

 

Čestitamo svim dobitnicima i zahvaljujemo se na sudjelovanju!